Часто задавані питання

Все дуже просто! Залишаєте заявку в нашому контакт-центрі по цілодобовій гарячій лінії 0 800 209 209 і протягом п'ятнадцяти хвилин з Вами зв'яжеться майстер для уточнення деталей замовлення, а також дати та часу виїзду. По приїзду майстер якісно надасть послугу, надасть на підпис акт виконаних робіт, у якому зазначені гарантійні зобов'язання та чек.
У загальну суму наданої послуги входить виклик майстра, вартість самої роботи в залежності від типу та складності, а також вартість матеріалів, якщо вони були закуплені та доставлені нашою компанією. Детальніше всі ціни вказані в прайс-листах у розділі 'Послуги' нашого сайту.
Ми обов'язково надаємо гарантію на всі види послуг. Якщо у вас залишаться зауваження щодо якості робіт, виконаних нашим майстром, то наша компанія зробить усі виправлення в найкоротші терміни абсолютно безкоштовно.
Ми команда висококваліфікованих фахівців, які надають найбільш широкий спектр послуг у сфері ремонту та сервісу. Виконуємо як термінові, і планові ремонтні роботи. Ми пропонуємо своїм клієнтам швидке та якісне вирішення існуючих проблем, а також цілий спектр заходів щодо запобігання та профілактики аварійних ситуацій.
На даний момент наша компанія надає послуги по місту Харків та Харківська область.
Ви можете отримати 7% знижку на повторно замовлені послуги в нашій компанії.
*Знижка не поширюється на вартість матеріалів.
Ви можете оформити заявку, встановивши мобільний додаток з App Store, Google Play, App Gallery.
*При оформленні заявки через мобільний додаток Ви отримаєте знижку на наші послуги у розмірі 7% (знижка не поширюється на вартість матеріалів).
У нашій компанії Ви можете скористатися послугами спеціалізованих майстрів з сантехнічних, електромонтажних, теслярських робіт, а також у нашому арсеналі є майстри-універсали, які можуть виконати всі вищевказані роботи в одній особі.