Профілактика виникнення неполадок у роботі побутової техніки

Техніка. Профілактика несправностей 011. Насамперед варто пам’ятати, що кожен прилад побутової техніки, будь то електричний чайник, міксер, кондиціонер чи холодильник, має свої правила експлуатації, які детально викладені в інструкції. Тому, набуваючи нового предмета побуту, необхідно передусім ознайомитися з особливостями його роботи та правилами. Буває так, що при детальному вивченні подібних інструкцій людина розуміє, що їй необхідно зробити вибір на користь іншої моделі техніки, оскільки правила її роботи та експлуатації не відповідають запитам покупця.

2. Варто уважно ставитися до підтримки побутової техніки у чистому вигляді. Не допускайте появи на внутрішніх і зовнішніх поверхнях приладів пилу або бруду.

Техніка. Профілактика несправностей 02Увага! Не використовуйте для догляду за побутовими приладами, включеними в мережу, вологі ганчірки та миючі засоби. Перш ніж приступити до миття або вологого прибирання техніки, відключіть її від джерела живлення, після закінчення миття ретельно протріть сухою ганчіркою і не вмикайте прилад до повного його висихання.

3. Якщо Ви помітили ознаки перепадів напруги в системі енергопостачання (освітлення в приміщенні стає яскравішим або, навпаки, тьмяніє, «вибиває» пробки або автомати і так далі), відключіть всі електроприлади від джерела живлення. Це врятує їхню відмінність від перегорання.

Техніка. Профілактика несправностей 034. Якщо в процесі експлуатації ви випадково пошкодили провід приладу або сполучну вилку, необхідно провести якісний ремонт. Краще довірити цю справу майстру з ремонту побутової техніки , а не просто самостійно обмотати місце ушкодження ізоляційною стрічкою. Це рішення може мати виключно тимчасовий характер.

5. У жодному разі не допускайте вмонтування проводів побутової техніки у стіну.

6. Не встановлюйте техніку на нерівній поверхні, вгору ногами або в іншому положенні, не передбаченому інструкцією.

Техніка. Профілактика несправностей 047. Уникайте установки техніки поблизу джерела вологи або тепла, наприклад, у газової плити, раковини або ванни.

8. Слідкуйте за тим, щоб вентиляційні отвори в побутових приладах не були накриті, це може призвести до перегріву техніки і виходу її з ладу.

9. Використовуйте побутову техніку лише за призначенням.

Можливо Вас зацікавить: